Fotball-VM kampoppsett

Fotball VM 2018 kampoppsett

Her finner du hele programmet for VM i fotball 2018. Klikk på lenken om du vil se kampoppsettet sortert etter dato.


Gruppespillet

Gruppe A

  • Russland
  • Uruguay
  • Egypt
  • Saudi-Arabia
Kamp/Nasjon Dato/Tid (norsk tid) Arena
Russland - Saudi-Arabia 14. juni kl. 17:00 Luzjniki stadion, Moskva
Egypt - Uruguay 15. juni kl. 14:00 Sentral Stadion, Jekaterinburg
Russland - Egypt 19. juni kl. 20:00 Krestovskij stadion, St. Petersburg
Uruguay - Saudi-Arabia 20. juni kl. 17:00 Rostov Arena, Rostov-na-Donu
Uruguay - Russland 25. juni kl. 16:00 Kosmos Arena, Samara
Saudi-Arabia - Egypt 25. juni kl. 16:00 Volgograd Arena, Volgograd

Gruppe B

  • Portugal
  • Spania
  • Iran
  • Marokko
Kamp/Nasjoner Dato / Tid (norsk tid) Arena
Marokko - Iran 15. juni kl. 17:00 Krestovskij stadion, St. Petersburg
Portugal - Spania 15. juni kl. 20:00 Olympiastadion, Sotsji
Portugal - Marokko 20. juni kl. 14:00 Luzjniki stadion, Moskva
Iran - Spania 20. juni kl. 20:00 Kazan Arena, Kazan
Iran - Portugal 25. juni kl. 20:00 Mordovia Arena, Saransk
Spania - Marokko 25. juni kl. 20:00 Kaliningrad Stadion, Kaliningrad

Gruppe C 

  • Frankrike
  • Peru
  • Danmark
  • Australia
Kamp/Nasjoner Dato / Tid (norsk tid) Arena
Frankrike - Australia 16. juni kl. 12:00 Kazan Arena, Kazan
Peru - Danmark 16. juni kl. 18:00 Mordovia Arena, Saransk
Frankrike - Peru 21. juni kl. 17:00 Sentral Stadion, Jekaterinburg
Danmark - Australia 21. juni kl. 14:00 Kosmos Arena, Samara
Danmark - Frankrike 26. juni kl. 16:00 Luzjniki stadion, Moskva
Australia - Peru 26. juni kl. 16:00 Olympiastadion, Sotsji

Gruppe D

  • Argentina
  • Kroatia
  • Island
  • Nigeria
Kamp/Nasjon Dato/Tid (norsk tid) Arena
Argentina - Island 16. juni kl. 15:00 Otkrytije Arena, Moskva
Kroatia - Nigeria 16. juni kl. 21:00 Kaliningrad Stadion, Kaliningrad
Argentina - Kroatia 21. juni kl. 20:00 Nizjnij Novgorod Stadion, Nizjnij Novgorod
Nigeria - Island 22. juni kl. 17:00 Volgograd Arena, Volgograd
Nigeria - Argentina 26. juni kl. 20:00 Krestovskij stadion, St. Petersburg
Island - Kroatia 26. juni kl. 20:00 Rostov Arena, Rostov-na-Donu

Gruppe E

  • Brasil
  • Sveits
  • Costa Rica
  • Serbia
Kamp/Nasjon Dato/Tid (norsk tid) Arena
Costa Rica - Serbia 17. juni kl. 14:00 Kosmos Arena, Samara
Brasil - Sveits 17. juni kl. 20:00 Rostov Arena, Rostov-na-Donu
Brasil - Costa Rica 22. juni kl. 14:00 Krestovskij stadion, St. Petersburg
Serbia - Sveits 22. juni kl. 20:00 Kaliningrad Stadion, Kaliningrad
Serbia - Brasil 27. juni kl. 20:00 Otkrytije Arena, Moskva
Sveits - Costa Rica 27. juni kl. 20:00 Nizjnij Novgorod Arena, Nizjnij Novgorod

Gruppe F

  • Tyskland
  • Mexico
  • Sverige
  • Sør-Korea
Kamp/Nasjon Dato/Tid (norsk tid) Arena
Tyskland - Mexico 17. juni kl. 17:00 Luzjniki stadion, Moskva
Sverige - Sør-Korea 18. juni kl. 14:00 Nizjnij Novgorod Arena, Nizjnij Novgorod
Tyskland - Sverige 23. juni kl. 20:00 Olympiastadion, Sotsji
Sør-Korea - Mexico 23. juni kl. 17:00 Rostov Arena, Rostov-na-Donu
Sør-Korea - Tyskland 27. juni kl. 16:00 Kazan Arena, Kazan
Mexico - Sverige 27. juni kl. 16:00 Sentral Stadion, Jekaterinburg

Gruppe G

  • Belgia
  • England
  • Tunisia
  • Panama
Kamp/Nasjoner Dato / Tid (norsk tid) Arena
Belgia - Panama 18. juni kl. 17:00 Olympiastadion, Sotsji
Tunisia - England 18. juni kl. 20:00 Volgograd Arena, Volgograd
Belgia - Tunisia 23. juni kl. 14:00 Otkrytije Arena, Moskva
England - Panama 24. juni kl. 14:00 Nizjnij Novgorod Arena, Nizjnij Novgorod
England - Belgia 28. juni kl. 20:00 Kaliningrad Stadion, Kaliningrad
Panama - Tunisia 28. juni kl. 20:00 Mordovia Arena, Saransk

Gruppe H

  • Polen
  • Colombia
  • Senegal
  • Japan
Kamp/Nasjon Dato/Tid (norsk tid) Arena
Polen - Senegal 19. juni kl. 17:00 Otkrytije Arena, Moskva
Colombia - Japan 19. juni kl. 14:00 Mordovia Arena, Saransk
Japan - Senegal 24. juni kl. 17:00 Sentral Stadion, Jekaterinburg
Polen - Colombia 24. juni kl. 20:00 Kazan Arena, Kazan
Japan - Polen 28. juni kl. 16:00 Volgograd Arena, Volgograd
Senegal - Colombia 28. juni kl. 16:00 Samara Arena, Samara

Sluttspillet

Åttendedelsfinaler

Dato / Tid Kamp / Nasjoner Arena
30. juni 2018 17:00 (MSK) Vinner gruppe C - Nr. 2 gruppe D Kazan Arena, Kazan
30. juni 2018 21:00 (MSK) Vinner gruppe A - Nr. 2 gruppe B Olympiastadion, Sotsji
1. juli 2018 17:00 (MSK) Vinner gruppe B - Nr. 2 gruppe A Luzjniki stadion, Moskva
1. juli 2018 21:00 (MSK) Vinner gruppe D - Nr. 2 gruppe C Nizjnij Novgorod stadion, Nizjnij Novgorod
2. juli 2018 18:00 (SAMT) Vinner gruppe E - Nr. 2 gruppe F Kosmos Arena, Samara
2. juli 2018 21:00 (MSK) Vinner gruppe G - Nr. 2 gruppe H Rostov Arena, Rostov-na-Donu
3. juli 2018 17:00 (MSK) Vinner gruppe F - Nr. 2 gruppe E Krestovskij stadion, St. Petersburg
3. juli 2018 21:00 (MSK) Vinner gruppe H - Nr. 2 gruppe G Otkrytije Arena, Moskva

Kvartfinaler

Dato / Tid Kamp / Nasjoner Arena
6. juli 2018 17:00 (MSK)   Nizjnij Novgorod stadion, Nizjnij Novgorod
6. juli 2018 21:00 (MSK)   Kazan Arena, Kazan
7. juli 2018 18:00 (SAMT)   Kosmos Arena, Samara
7. juli 2018 21:00 (MSK)   Olympiastadion, Sotsji

Semifinaler

Dato / Tid Kamp / Nasjoner Arena
10. juli 2018 21:00 (MSK)   Krestovskij stadion, St. Petersburg
11. juli 2018 21:00 (MSK)   Luzjniki stadion, Moskva

Bronsefinale

Dato / Tid Kamp / Nasjoner Arena
14. juli 2018 17:00 (MSK)   Krestovskij stadion, St. Petersburg

Finale

Dato / Tid Kamp / Nasjoner Arena
15. juli 2018 18:00 (MSK)   Luzjniki stadion, Moskva

Kampoppsett etter dato

Kamp / Nasjon Dato og tid (norsk tid) Gruppe
Torsdag 14. juni 
Russland - Saudi Arabia 14. juni kl. 17:00 Gruppe A
Fredag 15. juni    
Egypt - Uruguay 15. juni kl. 14:00 Gruppe A
Marokko - Iran 15. juni kl. 17:00 Gruppe B
Portugal - Spania 15. juni kl. 20:00 Gruppe B
Lørdag 16. juni
Frankrike - Australia 16. juni kl. 12:00 Gruppe C
Argentina - Island 16. juni kl. 15:00 Gruppe D
Peru - Danmark 16. juni kl. 18:00 Gruppe C
Kroatia - Nigeria 16. juni kl. 21:00 Gruppe D
Søndag 17. juni
Costa Rica - Serbia 17. juni kl. 14:00 Gruppe E
Tyskland - Mexico 17. juni kl. 17:00 Gruppe F
Brasil - Sveits 17. juni kl. 20:00 Gruppe E
Mandag 18. juni
Sverige - Sydkorea 18. juni kl. 14:00  Gruppe F
Belgia - Panama 18. juni kl. 17:00 Gruppe G
Tunisia - England 18. juni kl. 20:00 Gruppe G
Tirsdag 19. juni
Colombia - Japan 19. juni kl. 14:00 Gruppe H
Polen - Senegal 19. juni kl. 17:00 Gruppe H
Russland - Egypt 19. juni kl. 20:00 Gruppe A
Onsdag 20. juni
Portugal - Marokko 20. juni kl. 14:00 Gruppe B
Uruguay – Saudi Arabia 20. juni kl. 17:00 Gruppe A
Iran - Spania 20. juni kl. 20:00 Gruppe B
Torsdag 21. juni
Danmark - Australia 21. juni kl. 14:00 Gruppe C
Frankrike - Peru 21. juni kl. 17:00 Gruppe C
Argentina - Kroatia 21. juni kl. 20:00 Gruppe D
Fredag 22. juni
Brasil - Costa Rica 22. juni kl. 14:00 Gruppe E
Nigeria - Island 22. juni kl. 17:00 Gruppe D
Serbia - Sveits 22. juni kl. 20:00 Gruppe E
Lørdag 23. juni
Belgia - Tunisia 23. juni kl. 14:00 Gruppe G
Sør-Korea - Mexico 23. juni kl. 17:00 Gruppe F
Tyskland - Sverige 23. juni kl. 20:00 Gruppe F
Søndag 24. juni
England - Panama 24. juni kl. 14:00 Gruppe G
Japan - Senegal 24. juni kl. 17:00 Gruppe H
Polen - Colombia 24. juni kl. 20:00 Gruppe H
Mandag 25. juni
Saudi Arabia -Egypt 25. juni kl. 16:00 Gruppe A
Uruguay - Russland 25. juni kl. 16:00 Gruppe A
Spania - Marokko 25. juni kl. 20:00 Gruppe B
Iran - Portugal 25. juni kl. 20:00 Gruppe B
Tirsdag 26. juni
Danmark - Frankrike 26. juni kl. 16:00 Gruppe C
Australia - Peru 26. juni kl. 16:00 Gruppe C
Nigeria - Argentina 26. juni kl. 20:00 Gruppe D
Island - Kroatia 26. juni kl. 20:00 Gruppe D
Onsdag 27. juni
Sør-Korea - Tyskland 27. juni kl. 16:00 Gruppe F
Mexico - Sverige 27. juni kl. 16:00 Gruppe F
Nigeria - Argentina 27. juni kl. 20:00 Gruppe E
Sveits - Costa Rica 27. juni kl. 20:00 Gruppe E
Torsdag 28. juni
Japan - Polen 28. juni kl. 16:00 Gruppe H
Senegal - Colombia 28. juni kl. 16:00 Gruppe H
England - Belgia 28. juni kl. 20:00 Gruppe G
Panama - Tunisia 28. juni kl. 20:00 Gruppe G

Åttendedelsfinaler

Kamp Dato / Tid (norsk tid) Arena
Lørdag 30. juni
1C - 2D 30. juni kl. 16:00 Kazan Arena, Kazan
1A - 2B 30. juni kl. 20:00 Fisht Stadium, Sochi
Søndag 1. juli
1B - 2A 1. juli kl. 16:00 Luzhniki Stadium, Moscow
1D - 2C 1. juli kl. 20:00 Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod
Mandag 2. juli
1E - 2F 2. juli kl. 16:00 Samara Arena, Samara
1G - 2H 2. juli kl. 20:00 Rostov Arena, Rostov-On-Don
Tirsdag 3. juli
1F - 2E 3. juli kl. 16:00 Saint Petersburg Stadium, Saint Petersburg
1H - 2G 3. juli kl. 20:00 Spartak Stadium, Moscow

Kvartfinaler

Kamp Dato / Tid (norsk tid) Arena
Fredag 6. juli
W49 - W50 6. juli kl. 16:00 Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod
W53 - W54 6. juli kl. 20:00 Kazan Arena, Kazan
Lørdag 7. juli
W55 - W56 7. juli kl. 16:00 Samara Arena, Samara
W51 - W52 7. juli kl. 20:00 Fisht Stadium, Sochi

Semifinaler

Tirsdag 10. juli kl. 20:00
W57 - W58 Saint Petersburg Stadium, St. Petersburg
Onsdag 11. juli kl. 20:00
W59 - W60 Luzhniki Stadium, Moscow

Bronsefinale

Lørdag 14. juli kl. 16:00
L61 - L62 Saint Petersburg Stadium, St. Petersburg

Finale

Søndag 15. juli kl. 17:00
W61 - W62 Luzhniki Stadium, Moscow

 


Spillboden.com





SpillBoden.com | Game Lounge Ltd | Kontakt | Spill ansvarlig - Hjelpelinjen.no